کارآموز شبکه

ما در گرین وب، به دنبال یک هم تیمی جدید به عنوان «کارآموز شبکه» هستیم. اگر شما علاقمند به کسب تجربه در محیط واقعی و یادگیری مفاهیم و تکنولوژی‌های جدید در حوزه شبکه هستین، احتمالا این جای شماست که توی تیممون خالیه. در صورتی که مشتاق هستین که با یک تیم حرفه‌ای و همدل همراه بشین، دعوتتون می‌کنیم که شرح دقیق‌تر این سمت شغلی رو در ادامه بخونین.

مزایا و شرایط کاری:
ما در گرین وب همیشه سعی کردیم فرهنگ سازمانی سالم و اثربخشی رو به وجود بیاریم و بهترین شرایط کاری رو برای همکارانمون مهیا کنیم.
گرین وب شرکتی دانش‌محوره و فعالیت‌های ما ۹۰ درصد بر پایه تحقیق و توسعه در حوزه‌های تخصصی هستن؛ بنابراین شما با پیوستن به تیم گرین وب، فرصت‌های زیادی رو برای رشد به دست میارین. همچنین به خاطر این که تیم توسعه نرم‌افزار ما با تکنولوژی‌های روز دنیا کار می‌کنن، همیشه امکان آپدیت موندن و حفظ مزایای رقابتی رو خواهید داشت.

شرایط احراز و شایستگی‌ها:

  • دارای مدرک تحصیلی مرتبط در یکی از رشته های کامپیوتر
  • آشنایی با مفاهیم نتورک پلاس
  • آشنایی با مفاهیم میکروتیک و سیسکو
  • منظم و مسئولیت پذیر
  • داشتن روحیه همکاری و کار تیمی
  • مدت زمان دوره کارآموزی 3 ماه می باشد و شامل پرداخت دستمزد نمی باشد. بعد از اتمام دوره کارآموزی در صورت احراز فنی و فراهم بودن شرایط امکان استخدام وجود دارد.

در صورتی که تمایل دارین تا عضوی از خانواده ما باشین و ما رو در رسیدن به اهداف بزرگ گرین وب همراهی کنین، خوشحال می‌شیم  رزومه‌تون رو برامون ارسال کنید و بقیه‌شو به تیم سرمایه انسانی ما بسپارین.

تصاویر محیط کاری

کارآموز شبکه

مشخصات فرصت شغلی

در صورت تمایل می توانید این فرصت شغلی را با دیگران به اشتراک بگذارید